Model 1 Model 2 Model 3

Galatasaray
Taraftar Çiçeği
(Model 1 - Fide Kiti)


Galatasaray Spor Kulübü Lisansı ile üretilmiştir.

Ekim


Konserve Bahçem kitinizin içinden en fazla 1 cm kadar toprak alın ve tohum tüpü içindeki, tohumları konservenin içine birbirinden 1 cm aralıklı olarak ekin. Çok derine ekilen tohumlar, çimlenmeleri için gerekli ısı ile havayı bulamayacakları için, üzerlerindeki kalın toprak tabakasını delip yüzeye çıkamazlar. Yeteri kadar derine ekilmeyen tohumlar ise, yetişmeleri için gerekli nemden yoksun kalacaklarından çimlenip gelişemezler. Bu nedenle tohumların doğru derinliğe ekimi çok önemlidir.

İlk ekiminizde şişe içindeki tohumların yarısını kullanmanızı öneririz. Aldığınız toprağı tohumların üzerine geri koyun ve 5-6 tohum tüpü dolusu su dökün.

Yetiştirme


Fidelerinizin yetişeceği konservenin üzerini çimlenme başlayana kadar, sera etkisi yapmak için streç film ile örtebilirsiniz. Her gün 2 yada 3 tohum tüpü dolusu sulama yapın. Fazla sulama tohumlara zarar verir. Toprağın nemli kalmasını sağlayın. Konserve Bahçem kitinizi güneş gören bir yere koyun. Tohumlarınız ortalama 2 hafta içinde çimlenmeye başlayacaktır.

Fideleriniz ortalama 6 ila 8 hafta içinde “Sarı - Kırmızı” çiçek açacaktır.Hakkımızda | Teslimat Şartları | İade Şartları | Gizlilik Sözleşmesi | Bize Ulaşın